Doğal Limonata | Juistr.com

Doğal Limonata

Doğal Limonata


Doğal Limonata

Ürün Detay

 %100 doğal olan JUİ’S Doğal Limonata için yalnızca en kaliteli limonları seçiyoruz ,

JUİ’S Doğal Limonata hiçbir koruyucu,tatlandırıcı,yapay renklendirici ve katkı maddesi içermez.,

JUİ’S Doğal Limonata 5 Litrelik Aseptik Dolum adı verilen yeni nesil bakterisiz dolum tekniği ile üretilmiştir.

Tazeliği sağlamak için ,kaliteyi ve beslenmeyi korumak için en düşük sıcaklıkta pastörize edilmiştir.

Lezzet paketlerimizde kaliteye ve tazeliğe olan bağlılığımız, meyve sularımızın hiçbir zaman fazla işlenmediğini ve hiçbir koruyucusu,

hiçbir GDO ve hiçbir yapay bileşen içermediğini garanti ederiz

Likit halinde oda sıcaklığında 9 ay , Kapağı açılmışsa 4°C ile 6°C arası 3-4 gün. Sulandırılmış haliyle karıştırıcı şerbetlikte 4°C ile 6°C arasında 2 gün saklanabilir.

Piyasada yaygın olarak satılan donuk limonataların aksine lojistik,saklama ve depolamada ve soğuk zincir gerekmeden istenildiği oranda ürün hemen hazırlanabilir ve müşteri memnuniyeti sağlanabilir.  Kalitesine göre ekonomiktir, sağlıklı ambalaj ile satılır, donup çözüldü riski yoktur, soğuk zincir olmaksızın uzun mesafe taşımacılığa uygundur,

Limonata nasıl yapılır: Şerbetliklerde ya da sürahide hazırlanışı:1 ölçü Jui’s i dökün ;üzerine 4 ölçü su ilave edin. İyice karıştırın ve 15-20 dk soğumaya bırakın.Raf ömrü üretim tarihinden itibaren 9 aydır. Yoğun ve aseptik olduğundan oda sıcaklığında saklanabilir.

Standart 200ml bardak maliyeti hesaplaması: paket fiyatı / 25 / 5 Bir paket 1+4 limon bazından 25 lt ürün elde edilir bir bardak maliyeti bulmak için 5 e bölünür.

Soğuk içiniz.

Afiyet olsun…